Новини

Ресторан "Млин Фата-Моргана" запрошує Вас зустріти та провести традиційне східнослов'янське Свято Івана Купала - 6 та 7 липня. Ми обіцяємо Вам незабутній позитивний настрій, запальну, енергійну та магічну атмосферу, особливе і ненав'язливе відношення до кожного з гостей. І, звичайно, пропонуємо різні смачні страви української та європейської кухні, а також широкий асортимент напоїв, коктейлів, марочних і замкових вин. Поспішайте замовити столик ,можливо, саме в цей вечір ви зустрінете свою долю.

Щорічно 28 червня українці святкують День Конституції - державне свято та офіційний вихідний день на честь прийняття Конституції незалежної України в 1996 році. З цієї нагоди команда ресторану "Млин Фата-Моргана" запрошує вас провести ці виходні - 28, 29, 30 червня у неймовірні святковій атмосфері, де панують танці, гарна музика, чудовий настрій та різноманітні смачні, гарячі, корисні страви з прохолодними напоями. Замовляйте столик у закритих залах чи на відкритих майданчиках з прекрасним видом на озеро, адже вільні місця закінчуються.

Шановні гості! Незабаром настане одне з головних християнських свят - День Святої Трійці (ще називають Зелена неділя, П'ятидесятниця). Тому ми запрошуємо Вас на проведення незабутніх вихідних - 15, 16, 17 червня та отримання позитивних емоцій у наш затишний та атмосферний ресторан "Млин Фата-Моргана". Поспішайте замовити столик у будь-якому нашому залі чи на відкитих майданчиках, адже кількість місць обмежена!

Ось і настала тепла пора, коли хочеться полишити шумне місто з його незліченними автомобілями і посидіти з друзями посеред тихої природи за келихом доброго вина та соковитим шашличком.