Slide 1
Image is not available
Slide 3
Image is not available
Slide 4
Image is not available
Slide 2
Image is not available
previous arrow
next arrow

Ресторан "Млин Фата-Моргана" - місце чудового відпочинку, гармонійне поєднання комфорту і краси. Неповторна атмосфера, затишні зали, досвід персоналу і авторські страви роблять цей ресторан ідеальною локацією для проведення одного з найважливіших і знакових урочистостей - весілля.

Дизайн інтер'єру залів виконаний в м'яких світлих тонах з додаванням натурального дерева. Європейська та авторська кухня з різноманітною палітрою страв в ідеальній гармонії з вишуканою винною картою.

Банкетний зал вміщує до 150 гостей. Він з'єднаний із залом для активного відпочинку, що дозволяє спостерігати за конкурсами, танцями та виступами артистів. Прекрасним доповненням до святкування вашого весілля стане літня тераса ресторану, з якої відкривається чудовий краєвид, що надихає на створення романтичних фотосюжетів.

wedding_2.jpg
wedding_5.jpg
wedding_1.jpg
wedding_4.jpg
wedding_3.jpg
wedding_6.jpg
previous arrow
next arrow

Адміністрація ресторану забезпечує оформлення та проведення виїздної церемонії на березі озера на найвищому рівні. Ресторан "Млин Фата-Моргана" - відмінний вибір місця для весілля, створене для щасливих моментів вашого свята.

Ми пропонуємо зануритися в атмосферу гостинності, яку так важливо відчувати в такий хвилюючий день. Команда ресторану "Млин Фата-Моргана" гарантує індивідуальний підхід і уважне ставлення до кожної деталі Вашого свята.

Для святкування урочистих подій ми пропонуємо:

  • Простора банкетна зала на 150 гостей
  • Майданчик для проведення виїздної церемонії, весільна арка та декор
  • Літня тераса для проведення фуршетів
  • Ландшафтний парк на березі озера
  • Просторий паркінг на 40 авто
  • Сучасний дитячий майданчик для наймолодших гостей

Команда ресторану має великий досвід у проведенні весіль на високому рівні. Довіртесь нашим професіоналам і Ваше весілля надовго залишиться у приємних спогадах