Ресторан "Млин Фата-Моргана" запрошує гостей! Ми створили для наших відвідувачів справжню атмосферу відпочинку: затишні зали, просторий танцювальний майданчик, якісна музика, світла закрита тераса, літня тераса та оглядовий майданчик з гарним видом на озеро, природне джерело із цілющою водою й бездоганне обслуговування. Завжди різноманітне меню (українська та європейська кухня), авторські страви, страви на вугіллі, страви приготовлені в тандирі, широкий вибір напоїв і коктейлів на будь-який смак, колекційні, марочні й замкові вина.

Наш ресторан відрізняється від інших особливим відношенням до гостей. Кожному нашому відвідувачу ми запропонуємо щось особливе. У нас затишна обстановка, ненав'язливе обслуговування, професійний колектив, який допоможе перетворити відвідування нашого ресторану в справжнє свято.

Ми виконуємо будь-які побажання наших гостей, і знаємо, як організувати весілля, ювілей, банкет, фуршет або корпоративну зустріч. Наше завдання — приємно здивувати вас, запропонувати щось цікаве й зробити так, щоб Ваше свято запам'яталося Вам надовго.

Великий бенкетний зал

Якщо у вас велике свято, і ви хочете його відзначити, звертайтеся до нас. Наш просторий Банкетний зал може вмістити всіх бажаючих (220 гостей для фуршету і до 180 гостей для банкету). Ми організуємо урочисту вечерю, створимо обстановку на ваше бажання. Не важливо, скільки буде гостей — ми зробимо так, що кожний буде почувати себе бажаним і дорогим у цей вечір.

Ви любите із друзями збиратися для перегляду футбольних матчів і інших спортивних заходів? Спеціально для Вас - наша закрита тераса, обладнана великими і якісними телевізійними системами - де б ви не сиділи, ви не пропустите жодного цікавого моменту!

У Вас особлива подія й ви прагли б провести її із близькою Вам людиною? Немає проблем - до Ваших послуг затишний Малий зал на другому поверсі. У цьому залі може зручно розташуватися й доволі велика компанія друзів.

Вибираючи наш ресторан, ви віддаєте перевагу якості, професійному обслуговуванню й неповторній обстановці комфорту. Повірте, ми знаємо, що запропонувати кожному нашому відвідувачеві, і ви, безсумнівно, залишитеся задоволені послугами нашого ресторану. Ми раді бачити вас завжди!

Графік роботи ресторану

Ми працюємо щодня з 12:00 до 24:00. У разі попереднього замовлення час початку зустрічі гостей узгоджується з адміністрацією.

Способи оплати

Ви можете оплатити своє замовлення зручним для вас способом. Крім розрахунку готівкою, ви можете оплатити рахунок за перерахуванням, для цього вам потрібно заздалегідь зв'язатися з нашим менеджером і обговорити деталі. Ми також приймаємо платіжні картки.

Додаткові сервіси

  • Для виїзної церемонії вінчання на території ресторану «Млин Фата-Моргана» в оренду надається весільна арка-альтанка та прикрашені лавки для гостей
  • В теплу пору року для дітей працює сучасний дитячий майданчик
  • Для наших гостей працює Інтернет Wi-Fi. Перебуваючи в залах ресторану та на його території, ви завжди будете on-line. Послуга надається нашим гостям безкоштовно
  • Ресторан має майданчик для паркування автотранспорту
  • В процесі святкування ви можете перепочити у нашому ландшафтному парку