УкраїнськаРусскийEnglish

Банкетний зал

Наш банкетний зал уміщає до 220 гостей для фуршету й до 180 гостей для банкету. Ідеальне місце для урочистих подій - весілля, ювілей, день народження або будь-яке інше свято, коли Ви хочете зібрати всіх близьких Вам людей. Банкетний зал оснащений потужною системою кондиціювання й вентиляції, сучасною системою опалення. Тому, яка б погода не була за вікном - літня спека, осіння сирість або зимові морози, ви завжди в нас будете в повному комфорті.

У банкетному залі Ви можете насолодитися живим звучанням музики - щовечора для Вас грають професійні музики. У залі знаходиться великий телеекран, на якому ви можете переглядати цікаві музичні програми. Для Ваших гостей Ви можете підготувати свої відеоматеріали й цим прикрасити, зробити Ваше свято ще цікавішим. Для оформлення столів ми пропонуємо як класичні набори, так і урочисті скатертини, чохли для стільців.

Для перегляду інтерактивних панорам використовуйте відповідні кнопки панорами або повертайте панораму у будь-якому напрямку утримуючи ліву кнопку мишки. Наближення, віддалення - колесо мишки. Переходьте у наступні панорами за допомогою позначок у вигляді стрілки на блакитному колі.

Якщо Ви не бачите на цій сторінці панорамного зображення, це означає, що на Вашому комп'ютері не встановлено програмне забезпечення Adobe Flash Player, або воно працює невірно.