УкраїнськаРусскийEnglish
 Святкування Дня Святого Валентина в ресторані «Млин Фата-Моргана»

День Святого Валентина - свято закоханих

Люди всього світу 14 лютого відзначають День святого Валентина, або День всіх закоханих. Вважається, що це свято відзначають уже понад 16 століть. Коріння Дня закоханих йдуть ще в язичницьку культуру, оскільки древні також відзначали свято всіх закоханих на честь богині любові.

Сучасне свято нерозривно пов'язане з ім'ям святого Валентина, якого прийнято вважати покровителем усіх закоханих. Історія свідчить, що християнський священик Валентин приблизно в 269 році таємно благословляв шлюби римських легіонерів з їх коханими, незважаючи на те, що імператор заборонив своїм солдатам одружуватися, вважаючи, що це заважає їм думати про війну.

«Не бути коханим — це всього лише невдача, не кохати — ось нещастя» — Альбер Камю

Крім того, священик Валентин, справжній подвиг якого став приводом для появи Дня святого Валентина (Дня всіх закоханих), завжди намагався помирити закоханих, він допомагав їм писати любовні листи і давав поради легіонерам щодо того, як краще зізнатися в коханні їх дамам серця.

«Той, хто любить, повинен розділяти долю того, кого він любить» — Михайло Булгаков

Дізнавшись про відчайдушні вчинки Валентина, імператор засудив його до страти. Перед смертю священик написав лист для дочки тюремника, в яку сам був закоханий. Цей лист дівчина прочитала вже після страти Валентина. Після цього церква канонізувала священика, а в 496 році Папа Римський Геласіус оголосив 14 лютого Днем святого День всіх закоханих Валентина.

«Хто ніколи не любив — полюби завтра, а хто любить — завтра полюби знову» — Клавдій Клавдіан

Святкуйте День Закоханих 14 лютого в ресторані «Млин Фата-Моргана»! При замовленні столиків до 10 лютого надається знижка 10%. Контактна інформація