УкраїнськаРусскийEnglish
  • october sunset
  • october sunset

Наші партнери


"Феєрверк ЛВ"

Основними напрямами роботи нашої компанії є:

1) Професійне проведення піротехнічних шоу

2) Роздрібний продаж побутових піротехнічних виробів

3) Оптовий продаж побутових піротехнічних виробів

4) Доставка по Вінниці новорічних феєрверків


Андрій Богданов

На будь-кого з нас позитивно впливає атмосфера свята, таку атмосферу здатен створити тамада. Я Ваш кращий тамада.

Любіть одне одного, робіть цей світ краще своєю любов'ю. Даруйте свыту "квіти життя". Ваш ведучий організує Вам незабутьнє феєричне святкування народження нової сім'ї. Тамада візьме на себе все, а Ви насолоджуйтесь святом.


Студія весільного декора і флористики "Бон-Бон"

У вас є мрія?

А у нас є все, щоб втілити її в реальність!

Довірте нам зробити Ваше весілля не таким, як у всіх!


Компанія МЕД


Фірма «Мед»
Фірма «Мед» виробниче підприємство, яке надає широкий спектр послуг. Серед основних напрямків діяльності: вироби з пластмаси, виробництво поліетиленової плівки та виробів з плівки, сувенірна продукція, типографія, вироби з дерева, виготовлення корпусних меблів та швейне виробництво.


Зелений туризм «Родинне гніздо»
«Родинне гніздо» - мережа садиб у Вінницькій області. Ми пропонуємо незабутній відпочинок в найбільш мальовничих куточках Поділля. Налагоджена інфраструктура, басейн, російська лазня, альтанка. Неповторна природа, кришталево чисті пороги, смачна традиційна кухня і маса розваг. «Родинне гніздо» - прекрасний вид відпочинку як з родиною, так і в компанії кращих друзів.


Інтернет-магазин «Сонях»
Інтернет-магазин «Сонях» пропонує широкий асортиментний ряд фільмів DVD, Blue-Ray, музики CD, MP3, програм для ПК та комп’ютерних ігр. Щотижневе поповнення товару, вигідні ціни, зручна система оплати та оперативна доставка товару клієнтам. Діють спеціальні пропозиції для оптових покупців.


«Shop.med-music.com.ua»
«Shop.med-music.com.ua» - найбільший інтернет-магазин української музики. Широкий асортиментний ряд дисків та альбомів студії звукозапису фірми «Мед». Найкращі українські весільні, застольні, народні та ліричні пісні у виконанні М.Янченко, М.Березутського, гурту «Гайдамаки», «Гудаки» та багатьох інших. На сторінках інтернет-магазину представлені також диски студій звукозапису «ГроЛіс», ТОВ «Ліда» та «Студії 6 секунд». Найбільша колекція найкращої української музики, вигідні ціни, зручна система оплати та оперативна доставка замовлення.


Сайт для жінок домогосподарок, як стати ідеальною домогосподаркою.

Інформаційні партнери

DorogaUA – путівник по Україні Все для проведення весіль Белый каталог  сайтов и статей

Опитування: відвідування ресторанів

Як часто Ви буваєте у ресторанах?

Опитування: Ваш веб-браузер

Яким браузером Ви користуєтесь?