УкраїнськаРусскийEnglish

Відкриття сезону смачної їжі на свіжому повітрі

 Відкрита тераса

Ось і настала тепла пора, коли хочеться полишити шумне місто з його незліченними автомобілями і посидіти з друзями посеред тихої природи за келихом доброго вина та соковитим шашличком. І для цього не треба далеко їхати - відкрита тераса ресторану «Млин Фата-Моргана» - це саме те місце, де поряд з чудовими краєвидами, свіжим повітрям та неповторним співом птахів ви знайдете справжній комфорт, зручність та затишок.

 Вид з відкритої тераси

З цієї тераси відкривається чудовий вид на озеро та довколишній ліс. А як чудово виглядає небо, особливо коли сонце схиляється над вечір. Навіть коли на дворі йде дощ, на нашій відкритій терасі дуже затишно. Якщо сонце світитиме занадто яскраво, офіціанти за Вашим бажанням за хвилину розгорнуть штори. Прямо за терасою знаходиться спуск до «Долини бажань» із джерелом кришталево чистої води. Також Ви можете просто прогулятися вздовж оглядової тераси.

 Вхід до відкритої тераси

Наша відкрита тераса може розмістити до 50 гостей. За бажанням, декілька столів можуть бути об'єднані для теплих посиденьок дружньої компанії. Страви нашої кухні, ненав'язлива музика та звуки природи створять для Вас всі умови для гарного відпочинку. Рекомендуємо розширене меню страв на мангалі та у тандирі, а також новинки - італійські страви, та страви грузинської кухні.

УВАГА! Незабаром відкриття ще одного літнього залу із живою музикою та танцмайданчиком. Слідкуйте за нашими анонсами.

 Відкрита тераса, вигляд збоку

Для перегляду інтерактивних панорам використовуйте відповідні кнопки панорами або повертайте панораму у будь-якому напрямку утримуючи ліву кнопку мишки. Наближення, віддалення - колесо мишки.

Якщо Ви не бачите на цій сторінці панорамного зображення, це означає, що на Вашому комп'ютері не встановлено програмне забезпечення Adobe Flash Player, або воно працює неправильно.