УкраїнськаРусскийEnglish
  • playground1 960px
  • inside open terrace2
  • november sunset 960x340
  • valley of desire wide
  • autumn forest wide2
  • playground1 960px
  • inside open terrace2
  • november sunset 960x340
  • valley of desire wide
  • autumn forest wide2

Новини сайту

06 вересня 2012 Для ознайомлення із новим меню ресторану створено нову фотогалерею «Страви нашого ресторану».


01 вересня 2012 У зв'язку із загальною зміною меню ресторану, повністю, або в значній мірі оновлені такі розділи меню:


9 серпня 2012 У зв'язку з відкриттям дитячого ігрового майданчика, на сайт додано нову інтерактивну панораму.


1 липня 2012 На сайт додано сторінку з фотографіями нашої весільної арки-альтанки.


27 травня 2012 Фотогалерея Страви ресторану поповнилась фотографіями трьох різновидів хачапурі - дуже популярної страви грузинської кухні.
Також оновлено деякі фрагменти нашого віртуального туру.
Детальний опис наших страв поповнився статтею про Свіжину по-селянськи.


9 травня 2012 Фотогалерея Фуршетні страви ресторану поповнилась новими фотографіями.


26 квітня 2012 У зв'язку з відкриттям для відвідувачів нашої літньої тераси, на сайт додано нову інтерактивну панораму - Відкрита тераса ресторану.


3 березня 2012 Оновлено сторінку Страва дня.


19 лютого 2012 Розділ сайту Цікаві факти про напої поповнився новою великою статтею - Бехерівка - тринадцяте джерело Карлових Вар. Ця стаття присвячена знаменитому чеському лікеру. У статті Ви знайдете цікаві факти про Бехерівку, правила вживання, рецепти коктейлів та фотографії, пов'язані з напоєм.


3 лютого 2012 До розділу статей про свята і святкування додано нову сторінку: Весняні свята.


26 січня 2012 Створено нову інформаційну сторінку Про Вінницю для гостей нашого міста. На цій сторінці подається стисла інформація про історію нашого міста, важлива довідкова інформація, перелік цікавих туристичних місць, перегляд веб-камери, курси валют, погода та чудові фотографії нашого краю майстра Григорія Горобченка.

Створено нову фотогалерею Зимових краєвидів ресторану.


20 грудня 2011 На сьогодні декілька новин:


11 грудня 2011 До фотогалерей сайту додано нову галерею: Фуршетні страви.


1 грудня 2011 Нові опитування на сайті. Із всіма опитуваннями відтепер можна ознайомитись на одній сторінці. Декілька нових фотографій у фотогалереї Страви ресторану. На сайті задіяно можливість реєстрації для розширення функціональних можливостей користування сайтом зареєстрованими користувачами. Всіх наших постійних відвідувачів запрошуємо зареєструватися на цьому сайті. Самих активних зареєстрованих користувачів нашого сайту чекають приємні сюрпризи...


13 листопада 2011 Значне поповнення фотографій у фотогалереї Страви ресторану. Також нові фотографії у галереях Інтер'єри ресторану та Краєвиди ресторану. Сторінка Страва дня нарешті набула належного наповнення.


5 листопада 2011 Інтерфейс сайту, крім української та російської мов, тепер також доступний англійською мовою. Також на сайт додані нові фото і RSS-новини.


30 жовтня 2011 У розділі сайту Контакти для наших відвідувачів з'явилась можливість залишати свої - коментарі, пропозиції та побажання. Запрошуємо всіх до конструктивного спілкування.


29 жовтня 2011 До розділу сайту Цікаві факти про напої додано нову статтю - Єгермейстер - таємниця мисливця. Ця стаття присвячена легендарному німецькому лікеру Jägermeister. Стаття містить фото і відеоматеріали.

Крім того, колекція краєвидів ресторану поповнилась новими фотографіями.


21 жовтня 2011 Інформація про напої нашого ресторану поповнилась міцними спиртними напоями. У переліку представлено короткий опис і фотографія кожного напою.


20 жовтня 2011 У розділ сайту Цікаві факти про напої додано нову статтю - Кампарі - червона пристрасть. У цій статті розповідається про історію бренду Campari. Для перегляду доступні фотографії знаменитих календарів Campari за участю таких зірок як Єва Мендес (Eva Mendes), Джессіка Альба (Jessica Alba), Ольга Куриленко та Бенісіо дель Торо (Benicio del Toro). Також на цій сторінці можна подивитись відео-уроки з приготування всесвітньо відомих коктейлів.


16 жовтня 2011 У розділ сайту Цікаві факти про їжу додано нову статтю - Купати - грузинські ковбаски.


15 жовтня 2011 Інтерфейс сайту, крім української мови, тепер також доступний російською мовою. На черзі - англійська мова.


9 жовтня 2011 Створено новий розділ сайту - Цікаві факти про їжу. У цьому розділі будуть публікуватись статті з цікавою інформацією про звичну і незвичну для нас їжу, відомі та невідомі страви. Перша стаття розділу - Воловани - гості із Франції. Цікаво, а чи знаєте Ви у яких наших стравах використовуються воловани?


6 жовтня 2011 Перелік гарячих страв нашого меню доповнився 23 стравами. Повний перелік буде періодично змінюватись, у нього будуть додаватись нові страви. Слідкуйте за анонсами.


5 жовтня 2011 Створено нову фотогалерею - Краєвиди ресторану. До галереї додано перші 9 фотографій.


3 жовтня 2011 На сайт додано нову інтерактивну панораму - барна стійка (барний зал ресторану, вид ліворуч).


2 жовтня 2011 На сайт додано нову інтерактивну панораму - заїзд на територію ресторану з автотраси Хмельницький-Вінниця. Власне, із цієї панорами і починається знайомство із рестораном «Млин Фата-Моргана».


1 жовтня 2011 Відкриття сайту ресторану «Млин Фата-Моргана». Наш сайт поступово буде наповнюватись новими матеріалами про ресторан - фотографії наших страв, віртуальні тури, анонси важливих подій. Також на сторінках сайту будуть публікуватись цікаві статті про смачну їжу та відомі напої. Протягом місяця сайт стане багатомовним. Чекаємо на ваші відгуки та побажання...

Наші новини у Twitter

Підписатись на новини

Отримайте новини про знижки та акції

Статистика сайту

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання