УкраїнськаРусскийEnglish

«Млин Фата-Моргана» пригощав учасників семінару «Першої лінії»

3 листопада 2011 В рамках загальнонаціональної програми з вивчення досвіду найтиражніших регіональних друкованих ЗМІ України «Перша лінія» у Вінниці відбувся всеукраїнський семінар. Захід у нашому обласному центрі організовувала редакція однієї із самих популярних газет в області «33-канал».

Газета "33 канал" входить в п'ятірку наймасовіших газет України, вона є однією із перших незалежних газет України і вже десять років тримає лідерство за тиражем у регіоні. За опитуванням центру імені Разумкова, вінничани найбільше довіряють газеті "33 канал" з усіх видань області, України і навіть СНД.

Присутні всеукраїнські редактори поділились досвідом роботи та планами на майбутнє, розглянули перспективи вітчизняного медіа простору.

Після плідної роботи учасники семінару чудово відпочили у затишній атмосфері ресторану «Млин Фата-Моргана». Атмосферу справжнього свята створили Заслужений артист України Микола Янченко та постійно діючий у ресторані музичний колектив. Музиканти своїми запальними піснями нікого не залишили байдужим. Звучали сучасні пісні, народні хіти, душевні композиції під акордеон.

Гості високо оцінили рівень обслуговування, якість запропонованих страв та цікаву програму вечора.