УкраїнськаРусскийEnglish

Асорті із смажених на грилі ковбасок

 Смажені ковбаски

Ось і настало літо. Після спекотного дня так хочеться відпочити та випити із друзями доброго, прохолодного пива і скуштувати щось смачненьке. Приємна новина для наших гостей - відтепер в ресторані «Млин Фата-Моргана» Ви можете замовити апетитні, смажені на грилі ковбаски нашого власного виробництва із натуральною оболонкою.

 Келих пива до ковбасок

Наше асорті складається із трьох видів ковбасок - ковбаски із свинини, курятини та індичини. Ці ковбаски, звичайно, різняться за смаком, але гармонійно доповнюють одна одну. Смажені в мангалі ковбаски чудово підійдуть як для звичайного обіду, так і для душевної вечері із друзями. Соковиті й смачні, так і тануть у роті. А який запах! Ніхто не зможе встояти. Можете перевірити - гості за сусідніми столиками вже шепочуть офіціанту - "і нам таке саме принесіть...".

Асорті із ковбасок можна замовляти і як самостійну страву, а також із гарніром. Наприклад, спробуйте молоденьку картопельку, салат-гриль або овочі гриль. До ковбасок обов'язково замовте один чи навіть декілька видів наших соусів - вершково-томатний, соус карі, журавлинний. Ну а чим запивати - це вже на Ваш смак. Безумовно, чудовий вибір - келих прохолодного пива, або доброго вина. Але й наш фірмовий морс з журавлини, з його легкою кислинкою теж дуже добре пасує до смажених ковбасок. Смачного!

  •  Асорті із смажених ковбасок
  •  Молода картопля як гарнір до смажених ковбасок
  •  Салат-гриль до смажених ковбасок

Для збільшення зображення клацніть мишкою на мініатюрі.

 Для цієї страви діє спеціальна пропозиція…