УкраїнськаРусскийEnglish
  • october sunset
  • october sunset

Інтер'єри нашого ресторану

Переступивши поріг центрального входу, наші гості можуть залишити верхній одяг у зручному й просторому гардеробі із дзеркалами й м'яким диваном. Особливий інтер'єр наших залів приємно здивує навіть частих відвідувачів столичних ресторанів. У наших просторих залах можна чудово проводити як банкети і корпоративні заходи, так і романтичні вечори або посиденьки із друзями.

Наш банкетний зал зможе комфортно розмістити до 220 гостей для фуршету і до 170 гостей для банкету. Живий звук, великий телеекран, просторий танц-майданчик - є все для відпочинку й гарного настрою. Барний зал створить неповторну атмосферу свята. Тут завжди пахне кавою та ароматним чаєм. Саме тут можна замовити авторський коктейль і отримати професійну консультацію від наших барменів по кожному із представлених у барній карті напоїв. Малий зал на другому поверсі подарує нашим гостям відчуття затишку і комфорту. Краще місце для святкування невеликої компанії, яка бажає усамітнитися. Закрита тераса допоможе повністю відпочити від суєти й шуму міста. Тут, у демократичній обстановці можна подивитися в компанії друзів футбольний матч під прекрасне розливне пиво й ароматний шашличок.

Для перегляду інтерактивних панорам використовуйте відповідні кнопки панорами або повертайте панораму у будь-якому напрямку утримуючи ліву кнопку мишки. Наближення, віддалення - колесо мишки.