УкраїнськаРусскийEnglish

Cork Fee або своя пляшка вина - спільна акція з Wine Time

 Улюблене вино в улюбленому ресторані

Cork Fee дослівно перекладається з англійської як «плата за корок». Цей термін використовується в західній ресторанній індустрії для назви збору, який повинні сплатити відвідувачі, що вирішили прийти до закладу зі своєю пляшкою вина. Загалом, правила прості. По-перше, за кожну принесену із собою пляшку гості закладу платять ось цю саму cork fee - у Європі вона коливається від 10 до 30 євро. По-друге, такого вина не повинно бути у винній карті ресторану. Ті, хто часто подорожує, напевно, добре знають, що таке Cork Fee. Іншим, для кого це поняття поки що абсолютно нове і практично незнайоме, ми пропонуємо просто скористатися цією послугою в нашому ресторані.

 Акція Cork Fee в ресторані

Вінницький супермаркет високоякісного вина та інших напоїв Wine Time спільно з рестораном «Млин Фата-Моргана» проводять свою акцію Cork Fee. «Пийте в улюбленому закладі улюблене вино!» – кажемо ми. Якщо наші смаки трохи відрізняються, і Вашого, того самого улюбленого вина раптом немає у нашій винній карті – приносьте вино із собою й просіть офіціанта відкоркувати Вашу пляшку.

Умови акції «Cork Fee» для нашого ресторану дуже прості:

  • Купуйте пляшку Вашого улюбленого вина в виномаркеті Wine Time та збережіть чек
  • Покажіть цей чек в ресторані «Млин Фата-Моргана» та замовте до вашого вина їжу на суму від 80 грн. за одну пляшку вина

Коротка інформація про виномаркет Wine Time

Виномаркети Wine Time - це магазини open access (відкритого доступу), організовані за всіма стандартами високого європейського рівня. Wine Time - це понад дві тисячі найменувань вин та інших алкогольних напоїв, близько 30 країн-виробників, супровід професійних сомельє.

Також у кожному виномаркеті Wine Time можна придбати спеціальний посуд і аксесуари для дегустації й споживання провина - різноманітні келихи, фужери, декантери, штопори й чаші сомельє. Крім того, виномаркети Wine Time пропонують покупцям широкий вибір ексклюзивної гастрономічної продукції – пасти, соуси, оливки, маслинова олія й інші делікатеси.

Для тих, хто хоче самостійно навчитись правильно дегустувати та споживати вино, дізнатись про особливості виноробства, консультанти Wine Time зможуть запропонувати відповідну літературу найавторитетніших авторів.

  • Адреса магазину: вул. Пирогова, 39, м. Вінниця
  • Телефон у Вінниці: 508-600
  • Час роботи: щоденно, з 9:00 до 22:00

Для збільшення зображення клацніть мишкою на мініатюрі.