УкраїнськаРусскийEnglish

Цікаві факти про напої

Бехерівка - тринадцяте джерело Карлових Вар

Пляшки Бехерівки різного об'єму

Бехері́вка (чешське слово Becherovka) - чеський міцний лікер (міцність 38%) настояний на травах. Походить із курортного міста Карлови Вари (Karlovy Vary, Karlsbad, Карлсбад), відомого своїми цілющими мінеральними водами. У Карлових Варах відомі 12 джерел мінеральної води, тому Бехерівку шанобливо називають «тринадцятим джерелом». Винайшов цей напій Йозеф Вітус Бехер (Josef Vitus Becher), аптекар з Карлових Вар. Перші продажі лікеру почалися з 1807 року в сімейній крамниці "У трьох жайворонків" в якості шлункових ліків. В 1838 році справа Йозефа Бехера перейшла до його сина Йохана (по-чеському «Ян») Бехера й в 1841 Бехер-молодший відкрив виробництво напою на промисловій основі. З тих часів і з'явився підпис Яна Бехера на кожній пляшці Бехерівки. Протягом усієї своєї історії Бехерівка неодноразово отримувала численні нагороди й медалі на міжнародних виставках у Парижі, Відні й інших містах.

Детальніше...

Усе про віскі

Історія віскі

Johnnie Walker

Перша письмова згадка про віскі датується 1405 роком і походить із Ірландії, де віскі робили ченці. Віскі також згадується в Шотландії: у реєстрі шотландського казначейства є запис, датований 1 червня 1494 року, про видачу «восьми болів солоду братові Джону Кори для виготовлення aqua vitae» ("Eight bolls of malt to Friar John Cor wherewith to make aqua vitae").

Детальніше...

Кампарі - червона пристрасть

Кампарі 150 років

Кампа́рі - (італійське Campari) - відома усьому світу італійська гірка настоянка (бітер) з характерним рубіново-червоним кольором, що завоювала величезну популярність завдяки особливому аромату трав, склад яких суворо охороняється і цедрі зелених померанців (гірких апельсинів). Цей бітер став класикою аперитивів і чудово смакує у коктейлях.

Детальніше...

Єгермейстер - таємниця мисливця

Логотип Jägermeister

Єгерме́йстер (у німецькій Jägermeister) — популярний німецький міцний лікер, настояний на травах. Міцність напою 35%. Належить до категорії бітерів. Випускається з 1935 компанією Mast-Jagermeister AG, що розташована в місті Вольфенбюттель (земля Нижня Саксонія). Рецепт лікеру спочатку був розроблений як лікарський засіб для поліпшення травлення. З 1970-х років експортується в десятки країн світу.

Детальніше...